Pārtika

5 izdomāti veidi, kā dekorēt pīrāgu

Svaigi cepta pīrādziņa ir skaista lieta neatkarīgi no tā, kāda garša tai ir. Katru pīrāgu, sākot ar dekadentu šokolādi un beidzot ar zemnieciskiem augļu ēdieniem, var saģērbt vai nolaistīt atbilstoši gadījumam, kad jūs to pasniedzat. Šie pieci (viegli!) Pēdējie pieskārieni palīdzēs jebkuram pīrāgam izskatīties mazliet mīļākam un padarīt katru desertu tikai mazliet īpašu.

1. Ievārījuma glazūra

Klasiskākais izskats galvenokārt tiek izmantots augļu pīrādziņiem, ievārījuma glazūrai. Mikroviļņu krāsnī uzsildiet pāris ēdamkarotes aprikožu vai persiku ievārījuma, pēc tam noslaukiet to uz augļiem, ar kuriem papildināt pīrāgu. Ievārījumam vajadzētu būt diezgan iesnas, un tam vajadzētu pievienot jauku spīdumu, kā arī mazliet salduma.

Zem avenēm var redzēt, ka glazētais (kreisais) ir gludāks un gludāks nekā neglazētais (labajā pusē).

Noteikti iesildiet glazūru, jo tā izskatīsies mazliet smaga, ja tā turpināsies pārāk bieza. Dažām komerciālām maizes ceptuvēm ir ļoti smagas rokas uz glazūras (kuras izmanto citas sastāvdaļas, nevis tikai izkusušu ievārījumu), un galu galā tās izņem no pildījuma. Ne persiku, ne aprikožu ievārījumiem nav spēcīgas garšas, tāpēc augļu garša vienmēr izpaudīsies.

2. Karameļu drizzle

Karameļu mērce ar sāli apkaisīt ir gandrīz kā pats deserts, taču tā var paaugstināt pīrāgu, pievienojot katram košumam jaunus garšas slāņus.

Es sākšu ar plātsmaizes šķīvja uzklāšanu uz trauka, uz kuru es to plānoju pasniegt, pēc tam dāsni izsmērēju karameļu mērci pa visu lietu, iegūstot gan pildījumu, gan garoza. Pēdējais ir neliels jūras sāls lakats.

Līkums padara skaistu šķīvja rotājumu, bet kombinācija tiešām piepilda pildījumu ar skaistu saldu + pikantu piezīmi, kas labu pīrāgu var padarīt vēl neaizmirstamu.

To pašu drizzling paņēmienu var izdarīt arī ar šokolādes mērci vai augļu coulīti.

3. Aromatizēts putukrējums

Es bieži pasniedzu pīrādziņus ar saputotu putukrējumu, un viens veids, kā to pacelt, ir piešķirt tam aromātu. Vaniļa ir acīmredzama izvēle, taču jūs varat saputot pāris karotes augļu biezeņa, karameļu mērces vai šokolādes mērces, lai putukrējumam piešķirtu nedaudz papildu garšas. Ogu biezeņi, tāpat kā šeit attēlotās zemenes, augļu pīrādziņam piešķir jauku papildu auglīguma stimulu. Apelsīnu miziņa var radīt jauku kontrastu ar putukrējumu šokolādes desertam.

4. Šokolādes cirtas

Visiem pīrāgu pildījumiem var noderēt nedaudz šokolādes! Lai pagatavotu šokolādes cirtas, jums būs nepieciešams dārzeņu mizotājs un šokolādes tāfelīte.

Stingri notīriet mizotāju pa šokolādes tāfelītes malu, un izveidosies šokolādes čokurs. Jums būs jāpielāgo spiediens, lai tas atbilstu mizotājam un šokolādei, vai arī jūs galu galā gatavosit šokolādes skaidas (kas arī izskatās un garšo garšīgi).

Es uzskatu, ka baltā šokolāde un piena šokolāde veido mazāk cirtas nekā tumšā šokolāde, tāpēc, izvēloties šokolādes tāfelīti, paturiet to prātā. Šokolādi var noskūt tieši uz pīrāga vai uz atsevišķas šķīvja, pēc tam to vienkārši pārkaisa vietā.

5. Cukurotās ogas

Cukurotās ogas nav nekas vairāk kā ogas, kuras ir pārklātas ar cukuru, lai tām piešķirtu izkristalizētu izskatu. Vienkārši!

Dažas receptes aicina augļus notīrīt ar viegli sakultu olu baltumu, pirms tos ieber cukurā, bet es labāk izvēlos augļu ārpusi vienkārši samitrināt ar nelielu daudzumu ūdens vai sulas, pēc tam uzkaisīt cukuru. Ja vēlaties izmantot olu metodi, nemēģinātu olu vietā mēģiniet izmantot pasterizētus olu baltumus (kartona iepakojums ir piemērots), it īpaši, ja pīrāgs kādu laiku pirms pasniegšanas gatavojas sēdēt ārā.

Šeit es sasmērēju avenes ar ūdeni, pēc tam tās apkaisa ar cukuru. Es tās novietoju apakšā uz augšu uz griešanas dēļa un atdalīju, lai būtu pietiekami daudz vietas, lai strādātu, pēc tam ļāvu ogām pilnībā nožūt, pirms tās pārnest uz pīrāgu. Apkārt garozas ārējai malai tie veido jauku apmali jebkuram pildījumam.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet