Fotogrāfija

7 ātri un vienkārši padomi nakts fotogrāfijai

Nakts fotogrāfija ir daudzu fotogrāfu uzmanības centrā. Pilnīgi atklāti sakot, tikpat skaisti kā nakts fotoattēli izskatās, tie parasti ir viens no vissmagākajiem fotogrāfiju veidiem, kam piespraust a.), Jo noteikumi ievērojami atšķiras atkarībā no tā, kāda veida fotogrāfiju skatāties (piemēram, ziemeļblāzma fotoattēliem ir nepieciešams pavisam cits iestatījums, salīdzinot ar teicieniem “nakts ainavas fotoattēli” un b.), jo apgaismojums vai tā trūkums apgrūtina pienācīgas kvalitātes fotoattēla iegūšanu, ja tas nav pārāk izplūdis vai kompromitē fotoattēlu troksni .

Lai gan ir daži īpaši iestatījumi, no kuriem jāpievērš uzmanība atkarībā no ainas, kuru vēlaties fotografēt (lielāko daļu no kurām es iekļaušu īpašos ierakstos, piemēram, šo ziemeļblāzmā), ir daži ļoti vienkārši padomi, kas jums nepieciešami pievērst uzmanību tam, kad vēlaties naktī mēģināt iegūt lieliskas fotogrāfijas.

1) Trūkuma trūkums nozīmē, ka, visticamāk, būs nepieciešama ilgāka kameras ekspozīcija, lai fotoattēlā iegūtu vairāk gaismas (un sīkāku informāciju). Tā rezultātā, lai naktī iegūtu pienācīgu fotoattēlu, fotoattēlu uzņemšanai būs nepieciešams daudz vairāk laika nekā dienas laikā. Meklējiet kameras “Slēdža prioritāte” un izmantojiet šo režīmu, lai palielinātu slēdža ātrumu, lai tajā būtu vairāk gaismas.

2) Jums būs jāatrod stabila kameras bāze. Jūs nevarat atļauties, ka kamera naktī pārvietojas vismazāk, jo ekspozīcija mēdz būt ilgāka (palielinātā slēdža ātruma dēļ), tāpēc pat vissīkākā drebēšana var beigties ar izplūdušu fotoattēlu.

3) Spēlējiet apkārt ar ISO. Mēģiniet izmantot automātisko ISO, lai sāktu ar un pēc tam strādājiet tālāk. Šai krāpšanās lapai vajadzētu palīdzēt jums izdomāt, ko darīt ar savu ISO, mainot slēdža ātrumu.

4) Nepieskarieties kamerai tieši pirms fotografēšanas. Vai nu ieguldiet tālvadības pultī, vai arī izmantojiet kameras taimera iestatījumu, lai kamera būtu stabila pirms fotouzņēmuma mēģināšanas.

5) Esiet pacietīgs. Lielākā daļa kameru darbojas daudz lēnāk, ja tiek izmantota ilgāka ekspozīcija, tāpēc pārvaldiet savas cerības, kad dodaties fotografēt naktī.

6) Mēģiniet kamerā izmantot stacionārus fokusa punktus (t.i., objektus, kas nekustas). Pat ja jūsu galvenie objekti pārvietojas, tas, ka jums ir nekustīgi objekti fokusā, padara fotoattēlu vēl jaudīgāku, nevis atstāj to kā neskaidru kļūdu.

7) Pirms mēģināt nofotografēt, pareizi atlasiet savu atrašanās vietu. Jums tas noteikti ir satraucoši, ja pēc 30 sekunžu ilgas ekspozīcijas uz fotoattēlu kāds ieiet rāmī un sabojā fotoattēlu jums. Pārliecinieties, ka jūsu fotoattēlos nav traucējošu faktoru, ja vien jūs, protams, nevēlaties.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet