Pārtika

Ātra un ērta drupināšana, lai ievietotu jebkuru augļu pīrāgu

Pīrāgu virskārtas ir daudzos veidos, bet mans iecienītākais pīrāga stils ir drupatas augšdaļa. Ir kaut kas par sviestu, kraukšķīgu pīrāgu uz ceptiem augļiem, kas uzvar pat vis skeptiskākos augļu ēdājus. Glabāšanas papildinājumu var pievienot gandrīz jebkuram pīrāgam - tāpēc šī pamatrecepte ir obligāti jāizmēģina.

Šis pīrāgu drupināšanas papildinājums ir ļoti viegli pagatavojams

Tas sākas ar miltu, cukura un sāls maisījumu. Tad sausā sastāvdaļu maisījumā ielej kausētu sviestu un visu maisa, līdz maisījums sāk līdzināties mitrām smiltīm.

Kad tas ir sanācis, jūs varat to veidot lielos gabaliņos, satverot nedaudz sauju un saspiežot to dūrē. Ja jūs vēlaties mazāk klepjošu strūklaku, varat to vienkārši apkaisīt uz pašreizējā stāvokļa un izlaist salipšanas soli. Pēc tam virsu var pārkaisīt uz jebkura augļu pīrāga pildījuma, sākot no ābolu līdz melleņu, un apcept.

Pati strūkla neprasa daudz laika krāsnī, lai to “izdarītu”, tāpēc vienkārši ievērojiet norādījumus par visu pildījumu, ko izmantojat, kad runa ir par cepšanas laiku. Augļu pīrādziņiem sevišķi svarīgi ir pildījuma nedabīgums un apakšējā garoziņa. Ja drupatas sāk kļūt pārāk brūnas, virs tās var vienkārši uzlikt nelielu alumīnija folijas loksni, lai tā vairs nebrūnētu, kamēr pīrāgs turpina cepties.

Pamata drupatu papildināšana pīrāgam

Pietiek ar vienu 9 ″ vai 10 ″ pīrāgu

Sastāvs:

 • 1 glāze universālu miltu
 • 1/3 tase cukura
 • 1/3 tase brūnā cukura
 • ½ tējkarotes sāls
 • 1/3 tase sviesta, izkususi un atdzesēta

1. darbība:

Vidējā bļodā saputojiet visas papildināšanas sastāvdaļas, līdz maisījums atgādina mitras smiltis.

2. darbība:

Paņemiet saujas maisījuma un saspiediet to dūrē, lai pēc vēlēšanās izveidotu lielākus pikas.

3. darbība:

Apkaisiet pīrāgu un cepiet tā, kā norādīts jūsu pildīšanas receptē, jo pildījumam ir vislielākā ietekme uz cepšanas laiku. Ja virskārts sāk brūnēt pārāk daudz, kamēr tas cep (iespējams pildījumiem, kuriem nepieciešams ilgāks cepšanas laiks), vienkārši augšpusē brīvi novietojiet alumīnija folijas loksni, lai apturētu brūnināšanu, kamēr pīrāgs beidz cepšanu.

Šī pīrāga radošās garšas variācijas sagrūt

Otra lieliskā lieta, kas saistīta ar šo drupināšanas papildināšanu, ir tā, ka ir ārkārtīgi viegli uzlikt tam savu šķipsnu! Jūs varat pievienot garšvielas, riekstus un pat auzu pārslu, lai maisījums iegūtu atšķirīgu garšu un struktūru. Sajauciet un saskaņojiet ar iecienītākajiem pildījumiem.

Piemēram, brūnā cukura un kanēļa iespējas ļoti labi darbojas ar āboliem, savukārt man patīk mandeles ar maniem ķiršu pīrāgu pildījumiem. Auzu pārslu variants labi der visam.

Garšvielas:

 • Vaniļa - pievienojiet 1-2 tējkarotes vaniļas ekstrakta kopā ar izkausēto sviestu.
 • Kanēlis - pievienojiet 2 tējkarotes malta kanēļa kopā ar sausajām sastāvdaļām.
 • Brūnais cukurs - aizstājiet balto cukuru ar vairāk brūno cukuru (stiprākam aromātam izmantojiet tumši brūnu)

Auzas un rieksti:

 • Auzu pārslas - samaziniet miltus līdz ¾ tasei un maisījumam pievienojiet ¾ tases auzu pārslu. Drupačai var būt nedaudz vairāk drupatas ar auzu pārslu, bet tai būs brīnišķīgi riekstu aromāts
 • Valrieksti, pekanrieksti vai mandeles - Pievienojiet ½ glāzi sasmalcinātu, negrauzdētu riekstu zemāk esošajam drupatas maisījumam un cepiet, kā norādīts jūsu pīrāga receptē.
 • Sasmalcināts kokosrieksts - Pievienojiet ½ glāzes sasmalcinātu kokosriekstu zemāk esošajam drupatas maisījumam un cepiet, kā norādīts jūsu pīrāga receptē. Nomainiet brūno cukuru ar balto cukuru, lai iegūtu gaišāku, vairāk “kokosriekstu krāsas” iespēju
 • Šokolāde - pievienošanas maisījumam pievieno 1 ½ ēdamkarotes kakao pulvera

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet