Ceļot

Īsa nedēļas nogale Amsterdamā

Gadu gaitā Amsterdama ir palikusi par iecienītu galamērķi iespaidīgās arhitektūras, skaisto kanālu dēļ. Tiem, kuriem ir budžets un kuriem ir tikai dažas dienas, lai apskatītu Nīderlandes galvaspilsētu.

Ieņemiet vietu: Nieuwmarkt Square

Šī 14. gadsimtam līdzīgā pils ir viena no vecākajām Amsterdamas celtnēm. Bijušie pilsētas vārti, kravas svēršanas māja un nodokļu birojs tagad tajā izvieto restorānu. Bet sēdēšana ārā ir ne tikai tās ceļmalas terase. Vasaras pēcpusdienā jebkura atklāta telpa Amsterdamā ir piemērota gan vietējiem, gan tūristiem, lai apsēstos un izbaudītu starus.

Iegūta garša: Maatjesharing

Nekautrējieties par to, ka tā ir neapstrādāta. Atrodoties Amsterdamā, esiet Amsterdamas mākslinieks un vismaz izmēģiniet kādu no šīm svaigi iztīrītajām neapstrādātajām siļķēm ar sīpoliem no ielas kioska, vēlams Albert Cuyp tirgū, kas ir lielākais ikdienas brīvdabas tirgus Eiropā.

Iepirkšanās starp kanāliem: Deviņas ielas

Lai kur jūs dotos, iepirkšanās ielas piedāvās tos pašus globālos zīmolus. Garlaicīgs. Amsterdamā dodieties pa “Deviņām ielām” starp galvenajiem kanāliem, netālu no Dam laukuma vintage un dizaineru drēbēm, vietējām un starptautiskām delikatesēm, mākslas galerijām un vairākām jaukām kafejnīcām un restorāniem.

Plāno uz priekšu

“Amsterdama lepojas ar vairākām pasaules klases vietām, piemēram, Van Goga muzeju un Annas Frankas namu. Biļešu pirkšana uz vietas nozīmē nokļūšanu rindā, bieži burtiski stundām ilgi. Izdariet sev labvēlību un plānojiet uz priekšu. Pērciet biļetes tiešsaistē uz noteiktu laika nišu un dodieties tieši iekšā. ”

Tad dodieties uz dienvidiem

lai atrastu, kur vietējie iedzīvotāji pavada laiku atpūšoties, atrodoties prom no mājām. Amsterdamas dienvidu rajons ir gan Muzeju kvartāla, gan Vondelparka mājvieta, kur doties, ja vēlaties atpūsties gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Vondelparks ir lielisks veids, kā izbaudīt pilsētu tā, kā to dara vietējie iedzīvotāji, uzņemot izrādi brīvdabas teātrī parkā vai vienkārši gulējot saulē, stundām ritot. Vai dodieties uz Muzeju kvartālu, lai brīnītos par slavenu holandiešu gleznotāju, piemēram, Van Goga, Rembranta un Vermēra, šedevriem. Ja dodaties uz Muzeju kvartālu un Amsterdamā plānojat redzēt vairākus muzejus, iespējams, ir vērts ieguldīt “Museumkaart”, kas ir labs gada gājums, kas jūs aizvedīs uz 34 populārākajiem Amsterdamas muzejiem par brīvu.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet