Ceļot

Skaistas pilsētas Eiropā

Eiropā ir daudz vairāk nekā Londonā, Parīzē un Romā, un dažreiz tie ir mazāk populāri apvidi, kas pierāda visu to iespaidīgākās atpūtas vietas. Dodieties pa mazāk ceļotu ceļu un apmeklējiet šos slēptos dārgakmeņus, kurus mēs svinam kā 5 skaistākās pilsētas Eiropā.

Prāga, Čehija

Lai arī Prāga ir plaši pazīstama pilsēta Čehijas Republikā, tā netiek bieži uzskatīta par iecienītu atpūtas vietu. Gluži pretēji, Prāga ir neparasta apmeklēšanas vieta, bagāta ar kultūru, vēsturi un lielisku arhitektūru. Baznīcas un katedrāles, kas datētas ar 10. gadsimtu, ir redzamas, pastaigājoties pa pilsētu, un jūs redzēsit, ka vietējie ir draudzīgi un laipni. Viņi šeit pasniedz brokastis.

Drēzdene, Vācija

Pilsēta ir pārbūvēta un kļuvusi pazīstama kā eleganta un šika baroka pilsēta. Dažu no Vācijas lielākajām universitātēm un slavenākajiem muzejiem mājvieta, ideālā stāvoklī esošā pilsēta, kas atrodas tieši netālu no Čehijas robežas, lido zem radara, bet ir virs jebkura ceļotāja cerībām. Pārliecinieties, ka baudāt alus dārzus, kamēr atrodaties pilsētā.

Brige, Beļģija

Iespējams, ka šī pilsēta nav Eiropas populārākā, taču tā ir pelnījusi vietu jūsu ceļojumu kausu sarakstā. Jāatzīmē, ka Brige joprojām ir neskarta viduslaiku arhitektūra, tā ir saglabājusies labāk nekā citas senās pilsētas pasaulē. Starp vēsturisko pievilcību, elpu aizraujošajām ainavām, flāmu mākslas dārgumiem un, protams, visā pasaulē atzīto šokolādi, ceļojums uz Brige ir tas, kuru jūs nenožēlosit.

Gēteborga, Zviedrija

Otrā lielākā Zviedrijas pilsēta Gēteborga ir pazīstama kā universitātes pilsēta, taču tas ir daudz vairāk. Ar dažiem ārkārtas festivāliem tā ir dzīvespriecīga un jautra vieta, ko apmeklēt visu gadu. Gēteborga ir arī Skandināvijas arhitektūras stila paraugs, bagāta ar vēsturi un kultūru. Pazīstams ar savām futbola un hokeja komandām, tas ir arī ideāls mērķis sporta entuziastam.

Porto, Portugāle

Ja šīs pilsētas nosaukums atgādina, ka jūsu galva ir pareizajā vietā. Šī skaistā ostas pilsētas arhitektūra, ainavas un vēsture, kas celta Romas laikā, noteikti atstās iespaidu.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet