Pārtika

Kraukšķīga mongoļu liellopa gaļa: jūsu jaunā iecienītākā nedēļas nakts maltīte

Ja jūs pastāvīgi meklējat ēdienus, kas ir ātri, viegli, bērniem draudzīgi un - pats galvenais - piepildīti ar garšu, šodien vairs nemeklējiet. Es tevi aizklāju! Šī vienkāršā mongoļu liellopu gaļas recepte nodrošina lielisku un ātru nedēļas nakts maltīti. Apmēram 30 minūšu un 5 vienkāršu darbību veikšanai ir nepieciešams viss, lai izveidotu gardēžu garšas ēdienu, kas noteikti ir jauns ģimenes favorīts!

Kas ir mongoļu liellopu gaļa?

Vienkārši sakot, mongoļu liellopu gaļa ir ēdiens, kas padarīs jūsu muti ūdeni un absolūti iepriecinās jūsu garšas kārpiņas! Tas ir sāļš, ingvers, ķiploku, lipīgs un salds (bet ne pārāk salds).

Mongoļu liellopu gaļa faktiski nav no Mongolijas, drīzāk tas ir populārs ķīniešu-amerikāņu ēdiens, kas sastāv no plānas sasmalcinātas liellopa gaļas un zaļajiem sīpoliem, kas pasniegti brūnā mērcē, kas ir gan salda, gan pikanta. Šī mongoļu liellopu gaļas recepte ir tik garšīga, jūs pārsteigsiet ar unikālo garšu kombināciju un nemaz nerunājot par šī ēdiena pagatavošanas vieglumu savā virtuvē.

Pasniedziet virs sagatavotiem brūnajiem vai baltajiem rīsiem. Pievienojiet svītru sarkano piparu pārslu, ja vēlaties, lai jūsu ēdienreizē būtu mazliet siltuma!

Viegla mongoļu liellopu gaļas recepte

Kalpo 6.

Sastāvs:

  • 1,5 mārciņas sānu vai patronu steiks, sagriezti patiešām plāni
  • ¼ glāzes kukurūzas cietes
  • 1 ēdamkarote malta ingvera
  • 2 ēdamkarotes malta ķiploka
  • ⅓ tasi sojas mērces
  • ⅓ tasi ūdens
  • Glāze tumši brūnā cukura
  • 1 ķekars (apmēram 6) zaļie sīpoli
  • ¼ tase rapšu eļļas, plus vēl, ja nepieciešams

1. darbība:

Sagrieziet savu steiku pret graudu patiešām plānu. Es varu palūgt savam vietējam miesniekam sagriezt man patiešām sagrieztu patronu, tad es nogriezu liekos taukus un sagriežu lielās loksnes mazākos gabaliņos. Es uzskatu, ka sānu steiku ir visvieglāk sagriezt šķēlēs, ja jums nav piekļuves miesnieka skaitītājam.

Šis padoms: sasaldējiet gaļu apmēram 1-2 stundas. Pēc tam, kad tas ir sasalis (vai stingrs un gandrīz sasalis), sagrieziet plānās šķēlēs, izmantojot asu.

2. darbība:

Ievietojiet sagrieztu liellopa gaļu lielā bļodā un pievienojiet kukurūzas cieti. Mīciet liellopa gaļu un kukurūzas cieti, līdz visi gabali ir pārklāti. Labākā metode, kā to izdarīt, ir rakt un mētāties ar rokām!

Alternatīvi, gaļu un kukurūzas cieti varat ievietot lielā maisiņā ar rāvējslēdzēju un kratīt, līdz visi gabali ir pārklāti, - tomēr ievērojiet īpašu piesardzību, jo gaļai ir tendence salipt.

3. darbība:

Sakapā svaigu ingveru un ķiplokus un atmatā.

Nelielā bļodā saputojiet kopā sojas mērci, ūdeni un brūno cukuru. Atlikt malā.

Sagrieziet zaļo sīpolu zaļumus 1 ″ gabalos un baltos kātus mazākos ¼ gabalos. Atlikt malā.

4. darbība:

Sildiet eļļu lielā pannā uz vidējas uguns. Apcepiet liellopu gaļu partijās, līdz gabaliņiem ir jauki izslīpēti un sasmalcinātas malas. Liek uz papīra dvieļiem, lai notek liekā eļļa. Pievienojiet papildu ēdamkaroti vai divas eļļas vienlaikus, ja nepieciešams, lai apceptu pēdējo partiju - kas parasti notiek mazākās pannās.

5. darbība:

Kad visa liellopa gaļa ir pabeigta, pievienojiet pannā malto ingveru un ķiplokus un pāris sekundes sautējiet. Pārliecinieties, ka ķiploki nedeg. Pievienojiet sojas mērces maisījumu un samaisiet. Nogrieziet siltumu līdz vidēji zemam un ļaujiet mērcei sautēt, noraujot pannā brūnos gabalus no cepšanas. Ievietojiet liellopa gaļu atpakaļ pannā, kam seko zaļie sīpoli. Gan pannā, gan gaļā vajadzētu būt kukurūzas cietes paliekām, lai palīdzētu sabiezēt šo mērci. Vāra uz lēnas uguns 2-3 minūtes, līdz mērce sabiezē. Pasniedziet nekavējoties.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet