Ceļot

Izveidojiet plānu, kā apmeklēt labākos ziemas brīvdienu mērķus

Nieze, lai aizmuktu un piedzīvotu jaunu galamērķi šajā ziemā? Šeit ir 4 pilsētas, kurās ar atlaidēm ceļojumu vietne Hotwire saka, ka tās būs populārākās ziemas brīvdienu vietas.

Madride, Spānija

Spānijas galvaspilsēta var daudz piedāvāt visu veidu tūristiem, un tās klimats padara to par vienu no galvenajiem ziemas brīvdienu galamērķiem. Apmeklējiet “aristokrātisko centru”, kas atrodas netālu no Plaza Mayor, kur atradīsit Karalisko pili - iespaidīgu 17. gadsimta ēku, kurā raksturīgs baroka un klasicisma stilu sajaukums. Madridē ir vairāk nekā 60 muzeju, tostarp Prado muzejs, kas ir viena no pasaules nozīmīgākajām mākslas galerijām, un Reina Sofía Nacionālais mākslas centrs, kas veltīts mūsdienu Spānijas mākslai un satur tādus ievērojamus māksliniekus kā Pikaso, Joans Miro, Salvadors Dalijs un Huans Griss. . Jums būs arī iespējas redzēt koncertus, baletus, teātra skates, kā arī nobaudīt labākos Spānijas virtuves ēdienus pilsētas burvīgajos restorānos, bāros un krodziņos. Madrides plašie un skaisti uzturētie parki un dārzi padara to par vienu no zaļākajām galvaspilsētām Eiropā, tāpēc dodieties pastaigā Buen Retiro parkā, kas agrāk bija Spānijas monarhu atpūtas īpašums, Casa de Campo un Juan Carlos I parks.

Virdžīnijas pludmale, Virdžīnija, ASV

Virdžīnijas štata lielākā pilsēta Virdžīnijas pludmale ir izcilākā kūrortpilsēta, kuru mīlīgi dēvē par “Pludmales mīļotāju pludmali”, pateicoties 28 jūdžu publiskajai pludmales zonai. Ģimenēm patiks pārbaudīt Virdžīnijas akvāriju un jūras zinātnes centru, Keipharija bākas un Ocean Breeze ūdens atrakciju parku. Ja jums patīk brīvā dabā, vairākas aktivitātes jums patiks, tai skaitā sporta makšķerēšana, niršana ar akvalangu, snorkelēšana, sērfošana un burāšana, kā arī riteņbraukšana vai pastaigas pa trīs jūdžu garu Virdžīnijas pludmales dēļu celiņu, kempingi vai pārgājieni First Landing State Park, vai vienkārši piekārtiem okeāna malām.

Prāga, Čehija

Prāga, kuras nosaukums ir “simts smaiļu pilsēta”, ir UNESCO piemineklis un viena no skaistākajām pilsētām pasaulē. Lai arī katram Prāgas rajonam ir savs raksturs un šarms, pilsēta ir ļoti kosmopolītiska un pieradusi uzņemt ārzemniekus. Pie iecienītākajām apskates vērtām atrakcijām pieder Vecā rātsnams, kur atrodas slavenais Prāgas astronomiskais pulkstenis, ebreju kvartāla līkumotās joslas, gotiskais Kārļa tilts un Sv. Nikolaja baznīca Mazpilsētā, kas tiek pasludināta par skaistāko baroka stilu baznīca Prāgā. Dodieties ekskursijas braucienā pa Vltavu un noteikti apmeklējiet unikālo Nationale-Nederlanden (ING Bank) ēku. Ēku, ko plaši dēvē par “Dancing House”, projektēja horvātu-čehu arhitekts Vlado Milunić un Kanādas-amerikāņu arhitekts Franks Gehry, un tā sastāv no divām daļām, statiskās un dinamiskās, kas, pēc Milunić vārdiem, ir paredzēta, lai simbolizētu Čehoslovākijas pāreju. no komunistiskā režīma līdz parlamentārai demokrātijai.

Barselona, Spānija

Šī Vidusjūras pilsēta ir pilna ar kultūras aktivitātēm. Apmeklētāji var apskatīt muzejus, izstādes, brīvdabas skulptūras, koncertus, lugas un dejas. Ar pilsētas pludmalēm, jūras kūrortiem un golfa kursiem jūras krastā Barselona ir paredzēta arī āra entuziastiem. Un, protams, kāds ir ceļojums, nepiedzīvojot smalkāko pilsētas gastronomijas kultūru? Izmēģiniet tradicionālās un modernās Spānijas cenas, ieskaitot ēdienus, kas gatavoti ar svaigām zivīm, visdažādākajām desām un olīveļļu, kā arī ar rokām gatavotas kūkas.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet