Ceļot

6 populārākās vietas peldēšanai pasaulē

Neatkarīgi no tā, vai jūs iegremdējaties nodzisušā vulkāna dziļajā kalderā vai slidojat pa kristāldzidru ūdeņu virsotni, pasaule piedāvā daudzas patiesi satriecošas vietas skaistai peldēšanai. Šeit ir 6 labākie, ko varat atrast jebkur citur uz zemes.

Sarkanā pludmale, Santorini, Grieķija

Pusmēness formas sala Egejas jūras vidū, Santorini kādreiz bija milzīgs vulkāns - arheologi saka, ka tas bronzas laikmetā iepludināja savu augšējo ceļu atpakaļ. Tas atstāja aizraujošu vietu, kur baltām ēkām piekļaujas jūraino klinšu malas, un pludmales ir daudzās krāsās, ieskaitot melnu, brūnu, baltu un pat sarkanu. Sarkanajā pludmalē dzelzs bagātajām smiltīm un tām pieguļošajām klintīm ir bijusi ziņkārīga un skaista rūsas krāsas nokrāsa, kas, veidojot krustojumu ar pludmales dziļi zilajiem ūdeņiem, veido izteiktu kontrastu.

Santa Monikas pludmale, Kalifornijā

Lai arī pasaulē noteikti ir vairāk idillisku ūdeņu, neviena vieta īsti neatbilst Santa Monikas vēsajam faktoram. Uzņemot dažādus sērfotāju nūjas un Kalifornijas meitenes, šo plašo pludmali šķērso patiesi ievērojamais Santa Monikas piestātne - vieta, kas piepildīta ar enerģiju un mājām, sākot no kalniņiem, jūras veltes restorāniem un veciem vīriešiem, kuri makšķerē par lielu nozveju. Un, ja jūs vēlaties atdzist vietu, kur atpūsties pēc garas dienas saulē, viesnīca Fairmont Miramar un Bungalow apvieno pludmales labākās vietas ar vecās Holivudas leģendām (cita starpā tā bija Marilyn Monroe's iecienīta).

Amazones upe

Pretēji izplatītajam uzskatam, silti, brūnie, lēni pārvietojošie Amazones ūdeņi tiešām ir droši peldēšanai, ja zināt, ko darāt. Jā, jūs dalīsit upi ar caimans (sava veida krokodilu), piranhām un savāda izskata rozā saldūdens upes delfīniem (ko sauc par boto), kas ir sastopami tikai šeit, taču pieredzējis ceļvedis var jums pateikt, kur un kad tas ir Droši ienirt. Iespējams, ka apmeklēsit arī boto - iecienītā ekskursija ved peldētājus uz upes vidienes smilšu joslu, kur jūs gaidāt šī noslēpumainā, rotaļīgā dzīvnieka ierašanos.

Kartahenā, Kolumbijā

Šie skaisti, vēsturiski pilsētas domājamie zirgu pajūgi, bruģa celiņi un laukumi, ko ierobežo novecojošie baznīcas pulksteņa torņi, atrodas Karību jūras reģiona rotaļu centrā. Tieši aiz savām saules skūpstītajām pludmalēm atrodas 27 Rosario salas, kuras var sasniegt īsā braucienā ar laivu un kuras ir piepildītas ar plaukstām un aizsmalcinātas ar akvamarīna ūdeņiem. Pavadiet savu dienu pludmalē, pēc tam dejojiet nakti pilsētas apbrīnojamajā salsas klubu klāstā.

Zilā lagūna, Fidži

Daudzos veidos Fidži - 330 salu kopums Klusā okeāna dienvidu daļā - ir galvenā paradīze, gandrīz mistiska vieta, kur plaukstas šķiet garākas, ūdens vienmēr jūtas vannā silts, un koraļļu rifi izplešas paši un to ūdens veltes pirms snorkelētājiem no visā pasaulē. Lai arī gandrīz jebkura vieta Fidži padarītu brīnišķīgu peldi, iespējams, visskaistākā vieta no visām ir tālvadības Zilā lagūna. Daļa no Jasasa salām Zilā lagūna ir vieta, kur ūdens šķiet zilāks, bieži tukšās pludmales šķiet baltākas, un ūdens brīnumi - no jūras zvaigznēm līdz jūraszirgiem līdz haizivīm - ir patiesi prātā.

Longbīča, Tofino, B.C.

Lai arī tās ūdeņi var būt vēsi (pat vasarā), Vankūveras Salas pludmale, kuru ieskauj majestātiskais, mērenais Klusā okeāna Rima nacionālā parka lietus mežs, ir gandrīz mistiska vieta. Miglas ieplūst pelēkajos, krītošajos ūdeņos, garais smilšu slānis ir izklāts ar dreifējošu koku, un cilvēki peld un sērfo uz mazām, akmeņainām salām, kuras ir redzamas tikai bēguma laikā. Pavadiet dienu, pēc tam palieciet netālu no luksusa pludmales mājas, piemēram, Klusā okeāna pludmales kūrortā, kas atrodas tieši blakus esošajā Koksa līcī.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet