Ceļot

Tropiskās salas pārgājieniem

Vai jums patīk doties trekinga dabā? Tad padomājiet ārpus smilšu kastes, lai šajās 5 salās varētu atklāt zemes bagātības un aizraujošus aktīvos piedzīvojumus.

Aruba

Arubas neauglīgais, tuksnešainais interjers, kas vislabāk pazīstams ar krāšņajām pludmalēm, ir īsts pārsteigums tiem, kas gaida tropiskos džungļus. Skrubis, kaktusi ar radzēm un pilns ar iguānām, līkumainošām kazām, savvaļas ēzeļiem un mokoši savīti divsienu kokiem, tur pārgājieni var būt sirreāli, taču valdzinoši. Un Arubas vietējie savvaļas dzīvnieki ir maskēšanās meistari, tāpēc vislabāk ir apstāties pie Apmeklētāju centra Arikok Nacionālajā parkā, lai uzzinātu, ko meklēt, vai arī pievienotos viņu parka ranžieriem pārgājiena laikā. Varat arī uzkāpt 500 dažās kāpnēs pa “Haystack” (Hooiberg kalns) Arubas otro augstāko virsotni, lai iegūtu iespaidīgu panorāmas skatu.

Martinika

Franču Martinika aicina visu līmeņu pārgājējus izpētīt viņas burvīgo interjeru ar 130 kilometru garumā marķētajām takām, kas piedāvā 30 dažus celiņus. Visgrūtākais pārgājiens ir Nacionālajā bioloģiskajā rezervātā līdz viņu augstākās virsotnes - Pelē kalna - virsotnei, kuru joprojām uzskata par aktīvu vulkānu, kura pēdējais izvirdums notika 1930. gadā. Skaidrā dienā var redzēt gan Karību jūru, gan Atlantijas okeāns no augšas, vai arī jūs varat ceļot no vienas jūras uz otru, sekojot senai mūļa takai. Vieglākos pārgājienos ir arī daudz līkumu caur sulīgiem piekrastes mežiem, ūdenskritumiem, upēm un senajām mangrovām.

Svētais Eustatijs

Vietēji pazīstams vienkārši kā “Statia”, šo holandiešu Karību jūras priekšposteni sauc arī par “Zelta iežu”. Ievērības cienīgākais pārgājiens salā ir uz Quill - vulkāna krāteru, kas paklājs ziedos un zaļumos. Ir astoņas dažādas takas, kas riņķo pa apli, ieskaitot smagu pārgājienu no malas līdz apakšai. Quill nacionālo parku pārvalda Svētā Eustatija nacionālo parku fonds. Jūs varat uzzināt par takām un izmantot gida pavadībā gūtus pārgājienus ar viņu parku ranžeriem jaunajā apmeklētāju centrā. Pie citiem populāriem pārgājieniem dedzīgiem pārgājieniem pieder braucieni uz Mazingas smaili un Panorāmas punktu.

Puertoriko

Puertoriko, kas ir slavenākais ar labi saglabātajiem fortiem un vēsturisko Old San Juan, piedāvā arī daudzveidīgu pārgājienu iespēju klāstu, izmantojot daudz dažādu veidu ekosistēmas. El Toro taka, kas ved cauri El Yunque nacionālajam mežam, atklāj četras dažādas meža sistēmas un ir aizskalota ar ūdenskritumiem un sulīgiem zaļumiem. Pārgājienā ar pamatīgu Guanicas valsts mežu atklājas ļoti atšķirīga pieredze - sausie un kaktusi - šim “sausajam mežam” ir arī unikāla pievilcība. Pieejamas arī kombinētās tūres, kas ietver pārgājienus pa lietus mežiem, kas beidzas ar smaiļošanu pa slaveno luminiscējošo Bio-Bay.

Saba

Pamatā pludmales trūkumu, bet lepojoties ar labākajiem sienas nirējiem reģionā, holandiešu protektorāts Saba, saukts par “Neskarto Karību jūras karalieni”, riņķo ap vulkānu ar nosaukumu Mount Scenery, kas 887 metru augstumā ir augstākais punkts Lielbritānijas Karalistes reģionā. Nīderlande. Pārgājēji var izpētīt iezīmētās iekšējās takas vai vienkārši sekot salas galvenajam ceļam, kas sākas jūras līmenī un ved cauri četriem mazajiem ciematiņiem ceļā uz augšu, kuru ierobežo neskartu mākoņu mežs. Visa sala ir aizsargājams dabas rezervāts - gan virspusē, gan zemūdens.

Saistītie raksti

Atpakaļ uz augšu poga
Aizveriet
Aizveriet